صابون

ویژگی صابون دارچین چشمه

 

دارچین یک طعم دهنده ی قدیمی و معروف است که به دلیل طعم و عطر مطبوعش، در غذاهای ما ایرانی‌ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. اما باید گفته شود که این ماده غذایی علاوه بر طعم و عطر، خواص دیگری هم دارد و از این رو برای درمان بسیاری از مشکلات و نابسامانی جسمی به کار گرفته می‌شود. این ماده محصولی به نام صابون دارچین نیز دارد که در ادامه به فواید آن اشاره خواهیم کرد.

 

موارد مصرف صابون دارچین چشمه

دارچین به لطف ضد قارچ و ضد باکتری بودن‌اش به بهبود رنگ پوست صورت کمک می‌کند.دارچین جریان خون را بهبود می‌دهد و اکسیژن و خون را به سطح بیرونی پوست می‌آورد، و این باعث حجم گرفتن جزئی صورت و یک چهره پرتر می‌شود. این صابون از عفونت‌های پوستی جلوگیری می‌کند و زخم و بریدگی را درمان می‌کند. صابون دارچین همچنین تاثیر فوق العاده ای در کاهش منافذ پوستی دارد.

 

فروش صابون دارچین چشمه

 

فروشگاه چشمه  فروشنده محصولات حوزه سلامت  و ارگانیک است. تمام سعی این فروشگاه رساندن محصولات با کیفیت درخور شان مخاطبان خود و همچنین قیمت منصفانه می باشد.همچنین این فروشگاه سعی دارد که پل ارتباطی بین تولید کننده و خریدار خانگی باشد. این مجموعه دارای تخفیفاتویزه برای مشتریان ثابت این مجموعه است برای ثبت سفارش میتوانید به شماره 09925150457 در واتس اپ و یا ایتا پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.