صابون

نحوه استفاده صابون الوئه ورا چشمه

 

صابون را با آب کمی مرطوب کرده و به طور مستقیم بر روی پوست خود ماساژ دهید و سپس پوست خود را با آب شستشو دهید.
مراقب باشید در هنگام شستشو کف صابون داخل چشم‌هایتان نشود. در صورت وارد شدن کف به چشم‌ها آنها را با آب فراوان شستشو دهید. از این صابون حداکثر دو بار در روز برای شستشو استفاده نمایید. به منظور انجام مراقبت‌های معمول پوستی ابتدا صورت خود را با صابون شستشو داده، سپس از یک آبرسان یا  از روغن‌ها یا کرم‌های مرطوب کننده طبیعی خود(نظیر کرم اعجاز یا کرم آلوئه ورا) بر روی پوست استفاده نمایید. از مصرف این صابون برای کودکان زیر دو سال اجتناب نمایید.

 

ترکیبات صابون الوئه ورا چشمه

 

آلوئه ورا حاوی  مقدار ویتامین های مفید برای بدن از جمله  ویتامین A می باشد. این گیاه به دلیل داشتن  انزیم و ویتامین های  فراوان یک داروی طبیعی محسوب می شود که پوست را از بسیاری از مشکلات بهبود می بخشد. . آلوئه ورا  دارای اسیدهای آمینه ، ویتامین B1 ، ویتامین B2 ، ویتامین B6 و ویتامین C می باشد و می تواند به عنوان یک درمان طبیعی برای از بین بردن جوش و اکنه صورت باشد .

 

روش نگهداری صابون الوئه ورا چشمه

 

صابون را پیش از اولین بار استفاده در جای خشک و خنک نگهداری نمایید. جهت ماندگاری بیشتر صابون حتی الامکان از قرار دادن آن در محیط مرطوب اجتناب نمایید.از قرار دادن صابون در کنار سایر صابون‌های خود جداً خودداری نمایید. از قرار دادن صابون در جا صابونی‌هایی که در آنها آب جمع می‌شود اکیداً خودداریی نمایید. بهتر است صابون خود را در ظرفی قرار دهید که بطور کامل مشبک بوده و به هیچ عنوان آب زیر آن جمع نمی‌شود. از قرار دادن ظرف صابون در کنار شیر آب دستشویی خودداری نمایید. بهتر است ظرف صابون خود را در جایی قرار دهید که به طور معمول آب بر روی آن نریزد. بعد از اولین بار استفاده از صابون، حداکثر ظرف مدت ۶ ماه از آن استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.