صابون

مزایا صابون کودک چشمه

 

صابون کودک متناسب با پوست حساس کودکان تهیه می شود، اما بزرگسالانی که دارای پوست حساس یا خشک هستند نیز می توانند از این صابون برای بهداشت و پاکیزگی خود استفاده کنند.صابون بچه به دلیل ملایم بودن و ترکیبات طبیعی خود باعث شادابی و لطیف شدن پوست و موی بزرگسالان می شود و می توان از آن ها به عنوان شوینده ضد حساسیت استفاده کرد.

 

طریقه مصرف صابون کودک چشمه

 

صابون را با آب کمی مرطوب کرده و به طور مستقیم بر روی پوست خود ماساژ دهید و سپس پوست خود را با آب شستشو دهید.مراقب باشید در هنگام شستشو کف صابون داخل چشم‌هایتان نشود. در صورت وارد شدن کف به چشم‌ها آنها را با آب فراوان شستشو دهید. از این صابون حداکثر دو بار در روز برای شستشو استفاده نمایید.از به اشتراک گذاری صابون خود با دیگران خودداری نمایید. از مصرف این صابون برای کودکان زیر دو سال اجتناب نمایید.

 

خرید صابون کودک چشمه

 

فروشگاه اینترنتی چشمه برای پاسخ به سوالات شما عزیزان، بستر شبکه اجتماعی (اینستاگرام و ایتا) و مجله اینترنتی چشمه رو را فراهم آورده، تا بتوانید نیازها و مشکلات آرایشی خود را رفع نمایید و با بهترین محصولات ارگانیک آشنا شوید. همچنین شما می توانید برای رفع مشکلات آرایشی خود با تیم پشتیبانی چشمه تماس بگیرید و سوالات خود را از این تیم بپرسید. همینطور در مجله اینترنتی چشمه می توانید به صورت رایگان از مقالات تخصصی و آموزشی در حوزه آرایش، زیبایی و سلامت بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.