صابون

فواید صابون لوفا چشمه

 

مراقبت از پوست از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که با وجود آلودگی های محیطی و استرس های روزانه، پوست در معرض آسیب قرار می گیرد‏.‏ لایه برداری پوست، پروسه ای است که باعث می شود سلول های مرده پوست که در سطح خارجی پوست قرار دارند، از بین بروند و اکسیژن رسانی پوست بهتر شود و در نتیجه پوست لطیف و با طراوت خواهد شد‏.‏ از سوی دیگر بعد از عملیات لایه برداری کرم ها، سرم های پوستی و مرطوب کننده ها بهتر جذب پوست شده و تأثیر مناسبی روی پوست دارند‏.‏صابون لایه بردار لوفا به دلیل داشتن ذرات ریز لوفا در اثر شستشو سبب لایه برداری پوست یا پوست اندازی می شود.

 

طریقه مصرف لوفا چشمه

 

صابون لوفا یک محصول طبیعی و ملایم است که می‌توان از آن برای تمیز کردن پوست صورت استفاده کرد. در زیر مراحل استفاده از صابون لوفا چشمه برای پوست صورت آمده است:

  1. صورت خود را با آب گرم بشویید.
  2. صابون لوفا را در دستان یا روی دستمال خیس کنید.
  3. با حرکات نرم و ملایم، صابون لوفا را روی صورت خود مالیده و از ناحیه چشم‌ها خودداری کنید.
  4. صورت خود را با آب گرم به طور کامل بشویید.
  5. با حوله تمیز صورت خود را خشک کنید.

 

 

خرید صابون لوفاچشمه

 

فروشگاه اینترنتی چشمه برای پاسخ به سوالات شما عزیزان، بستر شبکه اجتماعی (اینستاگرام و ایتا) و مجله اینترنتی چشمه رو را فراهم آورده، تا بتوانید نیازها و مشکلات آرایشی خود را رفع نمایید و با بهترین محصولات ارگانیک آشنا شوید. همچنین شما می توانید برای رفع مشکلات آرایشی خود با تیم پشتیبانی چشمه تماس بگیرید و سوالات خود را از این تیم بپرسید. همینطور در مجله اینترنتی چشمه می توانید به صورت رایگان از مقالات تخصصی و آموزشی در حوزه آرایش، زیبایی و سلامت بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.