صابون

خرید صابون خاک رس در چشمه

مجموعه اینترنتی چشمه به عنوان مجموعه ای فعال در زمینه فروش و تولید محصولات ارگانیک میباشد. با تلاش مستمر در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات و ارائه راهنمای جامع از مصرف محصولات ارگانیک، راحتی را برای مشتریان خود فراهم می کند. و با توجه به اهمیت بالای طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها و میزان عوارض کم در مقایسه با سایر روش های درمانی، پیشنهادات کاربردی و اطلاعات جامعی در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. همچنین شما عزیزان میتوانید برای مشاوره رایگان و نحوه عضویت در باشگاه مشتریان باشماره09925150457تماس بگیرید.

 

فواید صابون خاک رس چشمه

 

یکی از ماده های بسیاری مهمی که در خاک رس وجود دارد، بنتونیت می باشد.بنتونیت در سلامت پوست نقش به سزایی ایفا می کند. این نوع خاک قادر است که به راحتی سموم را از پوست شما جدا کند و پوستتان را پاکسازی کند.صابون خاک رس بیز زیر نظر متخصصین پوست گروه تحقیقاتی مجموعه چشمه تولید شده است که دارای کیفیت بی مثالی می باشد.فقط کافی است یک بار این صابون دست و صورت را امتحان نمایید.با توجه به کیفیت بالای تولیدی این صابون قیمت صابون دست و صورت خاک رس مجموعه چشمه واقعا مقرون به صرف می باشد.

 

 

نحوه استفاده صابون خاک رس چشمه

 

دست هارا شسته و صابون را ماساژدهید تا کف پایدار ایجاد شود. سپس کف را به نواحی مختلف پوست قرار داده و اجازه بدهید دو الی سه  دقیقه برروی پوست بماند سپس با آب ولرم صورت را بشویید.نحوه استفاده صابون خاک رس بسته به نوع پوست چرب و خشک متفاوت است. که شما می توانید با خرید از این سایت از متخصصین ما مشاوره های رایگان و همچنین پک های تخصصی برای مشکلات پوستی و مویی خود دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.