صابون

بهترین صابون سفید اب مجموعه چشمه

 

در بازار و عطاری ها و فروشگاه های آنلاین انواع صابون گیاهی با نام و برند های مختلفی بفروش میرسند که بعضی از  آنها اصل نبوده و از پایه با مواد طبیعی درست نشده و حتی استاندارد های لازم و مجوز های مربوطه بر روی بستبندی آنها درج نشده ، وحتی فروشنده های آن اطلاعات درستی از طرز استفاده از صابون سفیداب را نمیدانند که به مشتری توضیح بدهند . مجموعه چشمه  دارای سابقه چندین ساله محصولات ارگانیک است این مجموعه دارای بهترین و با تجربه ترین فروشندگان طب سنتی است برای گرفتن مشاوره رایگان با شماره 09925150457 تماس بگیرید.

 

موارد مصرف صابون سفید اب چشمه

 

همانطور که گفته شد هر کدام از افراد دارای نوع خاصی از پوست ها می باشند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. با توجه به خواص  صابون ها هر فرد باید ابتدا از نوع پوست خود و ویژگی های آن به خوبی آگاه باشد و سپس اقدام به خرید و استفاده از آنها بکند. به صورت کلی محدودیت خاصی در استفاده از صابون های گیاهی و طبیعی وجود ندارد.  شما میتوانید برای اطلاع از نوع پوست و انتخاب نوع صابون  با مشاورین مجموعه ارگانیگ چشمه با شماره 09925150457 تماس بگیرید.

 

مزایا صابون سفید اب مجموعه ارگانیک چشمه

 

صابون سفیداب در اصل یک لایه بردار بوده و استفاده از آن تنها بعنوان یک اسکراپ مفید است. این صابون باعث لایه برداری پوست و پاکسازی عمیق پوست میگردد. این عملیات باعث رفع تیرگی و روشن شدن نقاط تیره پوست می شود.صابون سفیداب بدلیل وجود اکسید روی یا همان زینک اکسید در لایه برداری و اسکراپ پوست تاثیر فراوانی دارد. چنانچه روش درست طرز استفاده از صابون سفیداب رعایت شود خواص آن بر روی پوست حتی چندبرابر سریتر اعمال می شود و به پوست زیبا و شادابی دست پیدا میکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.