صابون

بهترین صابون انار چشمه

 

صابون اناردارای خواص بسیار زیادی است. از جمله خاصیت ضد انتی باکتریای که به کاهش بیماری های پوستی مثل لک ،جوش، و آکنه کمک این صابون میکند .این صابون  همچنین تاثیر بینظیری در روشن شدن و سلامت و شفافیت پوست دارد.صابون انار چشمه روشن کننده و مرطوب کننده پوست بوده و لطافت و شادابی پوست را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین این صابون در درمان جوش و لک و ترمیم جای جوش و لک بسیار موثر می باشد.

 

روش مصرف صابون انارچشمه

 

صابون انار برای اکثر افراد مناسب هست کسانی که پوست خشکی دارند قبل از مصرف این صابون با متخصصین چشمه صحبت کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.برای اسفاده این صابون کف را برای ۱ تا ۲ دقیقه روی پوست صورت ماساژ دهید و بعد بشویید برای دیدن تاثیر فوق العاده این صابون به صورت مداوم از ان  استفاده کنید.

 

قیمت صابون انار چشمه

 

مجموعه چشمه این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی چشمه عرضه میشود در حیطه کالاهای ارگانیک ، سالم و تائید شده و متناسب با طب سنتی است .محصولاتی همچون صابون، موم عسل، از بین برنده های سنتی موی های زائد، سفیداب و بسیاری محصولات دیگر از جمله مواردی هستند که جزو محصولات ارگانیک و طبیعی  محسوب می شوند و درمجموعه چشمه به فروش می رسند. برای ارتباط با واحد فروش این مجموعه کافیت با شماره 09925150457 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.