صابون

معرفی صابون کوهان شتر ارگانیک چشمه

 

شاید ندانید اما صابون بدن شیر و روغن کوهان شتر ، سیاه دانه، عسل مانند شیر شتر از اسرار دنیای خلقت محسوب می‌شود و برای تسکین انواع دردهای مفصلی، عضلانی و استخوانی استفاده می شود.همچنین این صابون دست ساز گیاهی برای ترک های شدید دست و پا و شقاق استفاده می گردد. روغن کوهان شتر استفاده شده در این صابون معجزه طبیعت به شمار می رود و مناسب برای چروک و برای خشکی پوست می باشد.

 

 خواص صابون کوهان شتر مجموعه ارگانیک چشمه

 

امروزه به‌خاطر آلودگی هوا و میکروب‌هایی که در محیط بر روی پوست می‌نشیند، ساختار پوست به سرعت تغییر می‌کند یکی از عوارض الودگی محیط لکه های پوستی و چین و چروک است .صابون کوهان شتر چشمه دارای ترکیبات عالی برای رفع این مشکل است استفاده مداوم از صابون کوهان شتر می‌تواند به مرور زمان لکه‌های تیره ناشی از الودگی هوا، هورمون‌ها و آسیب‌های مختلف پوستی را کمرنگ کند و نهایتا پوستی روشن را به شما هدیه دهد.

 

  فروش صابون کوهان شتر مجموعه ارگانیک چشمه

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که مجموعه چشمه سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.برای اطلاع از نحوع سفارش و مشاوره رایگان با متخصصین مجموعه چشمه با شماره 09925150457 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.