صابون

معرفی صابون شیرالاغ چشمه

 

 

صابون طبیعی شیر الاغ ترکیبی از شیر الاغ و روغن های طبیعی می باشد که طی فرایند های به صابون تبدیل می شود که حرارت بالا نمی بیند که اصطلاح فرایند سرد می گویند. بخاطر همین دلیل کیفیت و خواص مواد حفظ می شود و خواص فوق العاده عالی دارد. صابون شیر الاغ برای کسانی که پوست خشک یا حساس دارند یا کسانی که از مشکلات پوستی اگزما و رنج می برند نیز مفید می باشد. صابون سنتی شیر الاغ برای مرطوب نگه داشتن پوست، بازسازی سلول های مرده و … بسیار مفید و کاربردی می باشد. اسید لاکتیک موجود در شیر الاغ خاصیت پاک کنندگی قوی دارد که پوست را تمیز کرده و الودگی های روی پوست را از بین می برد.

 

روش استفاده صابون شیر الاغ چشمه

 

صابون را با کمی اب اغشته کنید و مستقیم روی پوست بزنید و شستشو دهید بعد دو دقیقه ابکشی کنید. حداقل روزانه دوبار از صابون گیاهی شیر الاغ استفاده کنید . صابون خود را در اختیار دیگران قرار ندهید  چون ان صابون مختص پوست شماست.

برای کودکان زیر دوسال استفاده نکنید. بعد از استفاده صابون حداقل 6 ماه مداوم از صابون دست ساز شیر الاغ استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را بگیرید.

 

خرید صابون شیرالاغ چشمه

 

صابون سنتی و دست‌ساز شیر الاغ می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب شما کاربران باهوش باشد. البته ناگفته نماند که خرید شما از این سایت اینترنتی معتبر می‌تواند در طولانی مدت نسبت به کیفیتی که وجود دارد، شما را به ارزش خرید این محصول  مطمئن سازد؛ چرا که پوست بدن انسان با حساسیت بالایی روبرو است و تنها باید از محصولات اورجینال و اصل که کیفیت مرغوبیت آن‌ها تثبیت شده است، استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.