صابون

معرفی صابون زعفران چشمه

 

 

زعفران یک چاشنی و رنگ دهنده با ارزشی است که بو و عطر بی نظیری دارد.. این گیاه در جنوب غربی آسیا، جنوب اسپانیا و جنوب اروپا قابل رویدن می باشد. این را خاطر نشان کنیم که کشور ما هم در تولید زعفران سرآمد همه کشورها است.زعفران دارای طبع گرم و خشک میباشد.صابون زعفران دارای خواص بسیار زیادی است از جمله خاصیت انتی اکسیدانی دارد که میتواند طراوت و شا دابی را برای پوست داشته باشد.

بهترین صابون  زعفران چشمه

 

صابون زعفران چشمه با ترکیبات منحصر به فرد خود و به علت دارا بودن عصاره زعفران و ترکیبات گیاهی دیگر علاوه بر تمیز کردن پوست باعث جوان سازی و کاهش علائم پیری پوست شده و به روشن و شفاف شدن پوست کمک می کند. همچنین زعفران  موجود در این صابون با داشتن خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی پوست را کامل از الودگی های محیطی پاک میکند و درسلامت و زیبایی  پوست تاثیر فوق العاده ای دارد.

 

روش مصرف صابون زعفران

 

صابون زعفران برای اکثر پوست ها مناسب است برای استفاده از آن باید پوست را با اب ولرم خیس کرده سپس با استفاده از صابون زعفران یک کف ملایم بر روی سطح پوست ایجاد کرد سپس کف را برای مدت 1 تا 2 دقیقه روی آن بگذارید و 3 دقیقه روی آن باقی بماند و سپس با آب ولرم کاملاً بشویید.همچنین می توانید به صورت مکرر از این صابون برای شستن صورت خود استفاده کنید تا اثر معجزه آسای آن را بر پوست صورت مشاهده کنید.صابون زعفران برای تمامی سنین قابل استفاده است.صابون زعفران هیچ گونه عارضه ی جانبی ندارد.در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید محصولات  ارگا نیک چشمه  میتوانید با شماره 09925150457تماس بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.