صابون

معرفی صابون جعفری از چشمه

 

این صابون به عنوان یک لایه بردار و اسکراب برای پوست مفید می باشد و سلول های مرده را از روی پوست پاکسازی می نماید و باعث شادابی و طراوت پوست می گردد. همچنین باعث تازگی پوست شده و تیرگی های پوست را از بین می برد.این صابون باعث می شود تا آلرژی و عفونت های پوستی که درگیر آن هستید بر طرف شود.افرادی که زیاد در برابر نور خورشید می مانند و دچار آفتاب سوختگی شده اند با استفاده منظم از این صابون می توانند آفتاب سوختگی را برطرف کرده و جای سوختگی را هم محو نمایند. همچنین از تغییر رنگ دادن پوست نیز جلوگیری می نماید.

 

خرید صابون جعفری چشمه

 

فروشگاه چشمه به عنوان عرضه کننده مستقیم محصولات 100 درصد طبیعی  تضمین کننده اصل بودن محصول دریافتی شماست. صابون  جعفری چشمه بدون استفاده از هیچگونه مواد شیمیایی، بصورت کاملاً طبیعی و ارگانیک از دل طبیعت تهیه شده است.ما به عنوان مرکز فروش مستقیم محصولات ارگانیک صابون مورد با تضمین بالاترین کیفیت و اثربخشی در اختیار شما قرار می دهیم. شما میتوانید با شماره تماس 09925150457 در ایتا با ما در ارتباط باشید.

 

نحوه مصرف صابون جعفری چشمه

 

نحوه استفاده از این صابون چندان پیچیده نیست و می توان گفت روندی مانند تمام صابون ها دارد یعنی در ابتدا با آب صورت شسته می شود سپس صابون بر روی پوست مالیده و پوست به خوبی با آن ماساژ داده می شود. در نهایت بعد از چند دقیقه به طور کامل پوست باید شسته و پاک شود.با توجه به اینکه بعضی از صابون ها را نمی توان هر روز استفاده کرد، باید گفت استفاده هر روزه از صابون مورد بلامانع است و هیچ عارضه ای برای پوست به همراه ندارد. حتی بعضی از متخصصان پوست استفاده دو بار در روز این صابون را توصیه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.