صابون

خرید صابون جعفری در چشمه

مجموعه اینترنتی چشمه به عنوان مجموعه ای فعال در زمینه فروش و تولید محصولات ارگانیک میباشد. با تلاش مستمر در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات و ارائه راهنمای جامع از مصرف محصولات ارگانیک، راحتی را برای مشتریان خود فراهم می کند. و با توجه به اهمیت بالای طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها و میزان عوارض کم در مقایسه با سایر روش های درمانی، پیشنهادات کاربردی و اطلاعات جامعی در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. همچنین شما عزیزان میتوانید برای مشاوره رایگان و نحوه عضویت در باشگاه مشتریان باشماره09925150457تماس بگیرید.
 

فواید صابون جعفری چشمه

 

یکی از فواید صابون گیاهی جعفری این است که باعث می شود، سنتز چربی ها در لایه های زیرین پوست به خوبی صورت بگیرد در نتیجه پوست در بهترین حالت خود ظاهر می شود.همچنین به حفظ ارتجاع پوست نیز کمک می کند که در این صورت نیازی نیست نگران خشکی آن باشید.برای این که جوان سازی پوست شما در جهت مطلوبی پیش برود باید علاوه بر عدم استفاده از مواد غیر بهداشتی آرایشی از مواد طبیعی که برای سلامت پوست مفید هستند استفاده کنید یکی از این مواد بی نظیر صابون گیاهی جعفری می باشد.

 

نحوه استفاده صابون جعفری چشمه

 

چون صابون طبیعی است و مواد نگهدارنده ندارد به سرعت با آب پاک میشود به همین علت دستتان را مرطوب کنید و به آن صابون بمالید تا فومی شود.مطمئن شوید که هیچ گونه مواد آرایشی روی صورت نیست. بعد صابون را روی صورت بمالید و 5 دقیقه صبرکنید تا روی پوست صورت باقی بماند. صورت را با آب سرد بشویید.این کار را حداقل چهار بار در هفته انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.