صابون

خریدصابون کودک چشمه

 

صابون کودک مطابق با آخرین استاندارها و فرمولاسیون روز دنیا و با تکیه بر طب سنتی و بکارگیری علم نوین داروسازی تولید شده است. صابون های گیاهی چشمه با بهره گیری از بهترین و طبیعی‌ترین عصاره گیاهان خواص اعجاب انگیزی را به ارمغان آورده است. صابون های چشمه ضمن بکارگیری عصاره‌های 100% طبیعی و گیاهی موثر در کیفیت پوست و موی سر ، از مرغوب ترین مواد اولیه تولید صابون نیز استفاده شده است.

 

فواید صابون کودک چشمه

 

شاید برای شما تعجب آور باشد و اما صابون های کودک برای بزرگسالان نیز کاربردی است. در واقع از آنجایی که این صابون ها برای پوست حساس نوزاد طراحی می‌شود ، بزرگسالان با پوست خشک و حساس نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. این صابون به خوبی می‌تواند آلودگی را از روی پوست پاک کرده و چربی آن را تنظیم کند. از این رو نیز می‌توان گفت صابون بچه مناسب جوش صورت نیز می‌باشد و به دلیل وجود ترکیبات طبیعی شادابی را به شما هدیه می‌کند.

 

نحوه استفاده صابون کودک چشمه

 

کف صابون کودک را به مدت حداقل یک دقیقه به پوست بدن و یا پوست و موی سر مالیده و سپس به طور کامل آبکشی نمایید. برای کسب بهترین نتیجه از صابون های چشمه ، مصرف آن می‌بایست به صورت مداوم انجام گیرد. فراموش نکنید که مهمترین نکته در عدم درمان و علاج بیماری های پوست و مو ، درمان کوتاه مدت و ناقص می‌باشد و توصیه می‌گردد که در موارد درمانی دوره مصرف را کامل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.